z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Biuro w Berlinie, kotły c.o Niemcy

Kotły c.o z dopuszczeniem BimshV i BAFA, na biomasę,drewno, pellet. Polskie kotły c.o sprzedawane w Niemczech i Europie.

 

Certyfikowane kotły c.o ma biomasę – hit eksportowy na Niemcy ?

 

Historia sprzedaży naszych kotłów na biomasę na Niemcy sięga kilkunastu lat, gdzie otworzyliśmy biuro w Berlinie już 2007  r. Nasze piece co i kotły c.o były już w 2007 roku sprzedawane z powodzeniem na rynku niemieckim wtedy, kiedy powstawały tam restryktywne normy co do emisji spalin BimSHV.

 

Nasza oferta na Niemcy zmieniała się wraz z przepisami i edukacją ekologicznych naszych zachodnich sąsiadów. Na początku były to tradycyjne kotły c.o na paliwa stałe zasypowe na drewno, potem po zmianie przepisów zastąpiły je innowacyjne na tamte czasy kotły c.o zgazowujące drewno czyli działające na zasadzie pirolizy drzewa. Równolegle sprzedawaliśmy kotły c.o na pellet a potem na zrębki drzewne.

 

Kotły c.o wpisane na prestiżową listę BimsHV i BAFA

 

Nasze kotły co na drewno i pellet były jedne z pierwszych produkowanych w Polsce wpisane na listę BimsHV i BAFA, dzięki czemu mieszkańcy Niemiec mogli kupić je w dofinansowaniu. Dofinansowanie było na tyle wysokie, że nasz piec na pellet można było powiedzieć, że dostaje się gratis. Było to i jest kwotowe dofinansowanie do zakupu.

 

Produkcja OEM

 

Poza kotłami c.o i ich serwisowaniem, oddział w Berlinie rozpoczął też współpracę OEM z innymi producentami. Dla znanych niemieckich marek produkowaliśmy nasze kotły, co jest dowodem ich solidności i porządnego wykonania. Dla nas też wykonują inni producenci usługi OEM. Jest to więc wzajemna kooperacja, do której zapraszamy partnerów handlowych.

 

Nasze produkty zostały też certyfikowane przez TUV w Niemczech, gdzie uzyskały bardzo dobre wyniki emisji jak na tamte czasy, ponad 90 % sprawności cieplnej my uzyskiwaliśmy już ponad 15 lat temu !

 

 

 

Biuro w Niemczech:

Kurfürstenstr. 114

10787 Berlin

Prosimy o kontakt emailowy:  biuro@ecolineheiztechnik.de  

+ 49 152 161 33 591

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij