z nami ogrzewanie to oszczędzanie

 • pl
 • en
 • ru
 • ua
 • de
 • fr
 • ro
 • hr
Facebook Twitter Facebook

ekologiczne kotły c.o piece co Lublin

Pytania ? Wyceny ? Prosimy dzwonić do nas tel 605 580 079

Firma Dajk oferuje kotły c.o i piece c.o firmy Cichewicz z certyfikatem ecoprojekt i 5 klasy emisji. Można uzyskać na ich zakup dofinansowanie w systmie czyste powietrze. Kotły i piece c.o z podajnikiem na pellet i zrębki firmy Cichewicz kotły to sprawdzone urządzenia grzewcze dostępne od lat na rynku. Można je nabyć w systemie dofinansowania a takze z fachowym montażem firmy Dajk. Firma Cichewicz kotły oferuje tez certyfikowane piece na drewno oraz model Sigma dual na drewno i pellet.

Kotły c.o firmy Cichewicz objete są 5 letnią gwarancją, ich cena jest adekwatna do jakości oraz niskiej emisji spalin. Ich zakup dofinansowany jest nie tylko w Polsce ale i w Niemczech i innnych krajach EU.

Ekologiczne kotły co na pellet i drewno w Lublinie

Od 30 lat produkujemy ekologiczne kotły co i piece co na każdy rodzaj paliwa. Marka Cichewicz od lat wiąże się z innowacją, solidnością oraz trwałością urządzeń.  Ekologiczne kotły c.o z podajnikiem na biomasę, zrębki, pellet i drewno sprzedajemy w Lublinie od kilkunastu lat – braliśmy udział w targach budowlanych. Przez wiele lat produkowaliśmy kotły pod marką Buderus, którego lubelski oddział sprzedawał setki naszych kotłowni.  Posiadamy szereg referencji na nasze piece co . Są to zarówno jednostki dla domów jednorodzinnych jak i kotłownie komercyjne na zrębki ciepłownicze, brykiety i pellet przemysłowy. W ofercie posiadamy też duże piece na baloty słomy lub na szczapy drewna.

Kotły i piece na dotację Czyste Powietrze

Certyfikowane kotły, piece, kominki, pompy ciepła można kupić w systemie dotacji Czyste Powietrze z dopłatą sięgającą nawet 20 tys zł. Wszystkie oferowane urządzenia spełniają 5 klasę emisyjności i dyrektywę ekoprojektu i mają stosowne etykiety energetyczne AA+ . Jesteśmy jednym z niewielu przedstawicieli producentów, oferujących certyfikowane piece c.o na :

 • Drewno, kawałki, szczapy, klocki drewna
 • Pellet, agropellet
 • Brykiet trocinowy lub ze słomy
 • Zrębki drzewne iglaste, liściaste, tartaczne, przemysłowe
 • Ekogroszek

Oferowane kotły grzewcze mogą być też zasilane biopaliwami np.: zrębką z miskantusa i innych roślin energetycznych również domieszki owsa, pestek, odpadów bio i agro.

Nasze systemy grzewcze projektujemy pod wymagania klienta, serwisujemy a także instalujemy. Świadczymy kompleksowe usługi montażu, projektowania i serwisowania kotłowni i urządzeń odnawialnych źródeł energii ( OZE ). Ekologiczne kotły c.o. na biomasę i pompy ciepła, idealnie uzupełniają się z systemami fotowoltaiki. Dlatego oferujemy też instalacje modułów solarnych i fotowoltaicznych mogące tworzyć kotłownie hybrydowe z pompami ciepła i piecami na pellet lub zrębki.

W okolicach Lublina  pracuje wiele naszych kotłowni praktycznie na każdy rodzaj paliwa : ekogroszek, pellet, brykiety, zrębki czy drzewo. Oferujemy usługi modernizacji i przebudowy istniejących kotłowni węglowych czy olejowych oraz adaptacji pieców pod montaż palnika albo zespołu automatycznego spalania biomasy rozdrobnionej.

Dla klientów komercyjnych oferujemy piece przemysłowe, kotłownie mobilne kontenerowe, kotły na odpady oraz linie termicznej  przekształcania odpadów poprodukcyjnych w tym ekospalarnie. Kotłownie mobilne w zabudowie kontenerowej można kupić u nas w leasingu oraz wynająć na czas określony lub długoterminowo.

 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij