z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook
Ekologiczne piece c.o i kotły z podajnikiem na Agroshow Ostróda
10.02.2020

Ekologiczne piece c.o i kotły z podajnikiem na Agroshow Ostróda

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Agroshow w Ostródzie. w Expo Mazury prezentowaliśmy ekologiczne systemy grzewcze w tym piece, kotły co spełniajace wymogi programu Czyste Powietrze. Umożliwia on otrzymanie dopłaty do zakupu naszego pieca.

W Ostródzie prezentowaliśmy kotły co z podajnikiem na zrębki i trociny Biowarmer, termiczną utylizację odpadów i piece na odpady meblarskie oraz stolarskie, kocioł c.o typ dual sigma na drewno i pellet, kotły c.o z podajnikiem na pellet a także zestaw fotowoltaika z piecem elektrycznym.

Jak co roku nasza oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających z wielu okolicznych miejscowości np: Ostróda, Elblag, Morąg, Lubawa, Bartoszyce, Nidzica, Olsztynek, Olsztyn itp. Odwiedzili nas też nasi klienci, którzy już kilkanaście lat bezawaryjnie użytkują nasze wyroby i przyszli podzielić się pozytywną opinią na ich temat. 

Temat ogrzewania dla rolnika, sadownika, farmera czy szklarni jest od wielu lat interesujący dla naszych klientów i tak było tym razem. Rosnące ceny pelletu i ekogroszku, zmiany w przepisach niepokoją branżę rolną, dla której koszty grzania są często wysokie np: szklarnie. Nie dziwi fakt, że poszukiwane są tanie systemy grzewcze a w tym ekonomiczne kotły c.o, które mają być nie tylko ekologiczne ale i wydajne oraz zużywać tani opał. Dla rolników samoistnym kierunkiem taniego paliwa jest agrobiomasa - szeroko dostepna na wsi:  bele i kostki słomy moga być tanim opałem. Ale też zrębka np z gałęzi z sadu lub lasu jest świetnym tanim i ekologicznym opałem. Wielu rolników posiada dostęp do drewna opałowego i nadal bezpiecznie mogą go spalać w naszych kotłach piroltycznych na holzgas tj Sigma. Dla tych którzy chcą grzać drewnem ale też ekologicznym pellet mamy piec typ kombi czyli Sigma dual - trzykomorowy zgazowujący kocioł c.o z podajnikiem. Nasza oferta jest tak szeroka, że jesteśmy w stanie spalić praktycznie każde paliwo i dostosować się z mocą urządzeń od 6 kW do nawet 960 kW !

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij