z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Grudziądz Kwidzyń kotły co piece z podajnikiem

Ekologiczne kotły c o, piece c o , kominki w mieście Grudziądz

Nowe przepisy w Polsce narzucają stosowanie ekologicznych niskoemisyjnych urządzeń grzewczych. Aby otrzymać dotację w programie Czyste Powietrze, musimy zmienić nasz system grzewczy na nowoczesny o niższej emisji spalin lub całkowicie bezemisyjny jak pompa ciepła czy zestaw fotowoltaiczny. Kotły c o i piece c o oferowane przez naszą firmę spełniają wymogi 5 klasy emisji i ekoprojektu, przez co można je nabyć z dofinansowaniem. Pomożemy w ich montażu i serwisowaniu bo oferujemy usługi taniego montażu oraz serwisu fabrycznego palników i pieców na pellet. Grudziądz jest miastem silnie zgazowanym i dlatego oferujemy różne modeli pieców gazowych kondensacyjny na każdą kieszeń. Dla klientów szukających taniego źródła ciepła w użytkowaniu, polecamy pompy ciepła i zestawy fotowoltaiczne. Dzięki zastosowaniu modułów fotowoltaicznych solarnych mamy darmową energię ze słońca i możemy kompensować sobie rachunki za prąd np.: z pompy ciepła. Do ogrzewania niewielkich pomieszczeń, warsztatów, mieszkań czy małych domów polecamy kominki na pellet lub termokominki z płaszczem wodnym, które mogą zasilać instalacje c.o grzejnikowe lub ogrzewania podłogowego.

Kotłownie do domów jednorodzinnych i do przemysłu, ogrzewanie hal.

Firma Cichewicz kotły c.o oferuje systemy grzewcze, kotłownie do domów jednorodzinnych a także do przemysłu np.: do ogrzewania hal i magazynów. Ogrzewanie przemysłowe to kotłownie kontenerowe, kontenerowe pompy ciepła a także nagrzewnice powietrzne. Obiekty przemysłowe, szkoły, firmy, magazyny, hotele można tanio ogrzewać nie tylko za pomocą pomp ciepła przemysłowych ale też kotłowni na biomasę. Najtańsze ogrzewanie biomasą to wykorzystanie zrębki drzewnej i trocin, które można pozyskać we własnym zakresie. Nasza firma oferuje też kotły c.o przemysłowe utylizacyjne, do spalania w wysokich temperaturach odpadów poprodukcyjnych np.: płyt wiórowych, mdf, osb itp. Oferujemy też kotłownie hybrydowe biwalentne – złożone z dwóch lub więcej źródeł ciepła. Zapewnia to nie tylko komfort użytkowania ale bezpieczeństwo energetyczne i niezależność użytkownika od jednego rodzaju paliwa. Idealnym uzupełnieniem pieców co są zestawy fotowoltaiczne, których zastosowanie znacząco redukuje rachunki za prąd.

Nasza firma oferuje też kompleksowe usługi modernizacji kotłowni na nowe, ekologiczne i energooszczędne. Możemy przebudować istniejący kocioł c.o z zasypem ręcznym na węgiel lub ekogroszek na nowoczesny, automatyczny z podajnikiem. Możemy zainstalować do każdego pieca palnik na pellet lub układ podawania ekogroszku i retorty. Do kotłów przemysłowych oferujemy przedpaleniska i komory dopalania oraz kompletne systemy filtracji spalin.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij