z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły co i piece z podajnikiem Cichewicz Olsztyn

 

Piece co z podajnikiem, ekologiczne kotły c.o w mieście Olsztyn

 

Firma Lech Centrum w Dorotowie to znana hurtownia hydrauliczna na Mazurach, sprzedaje ona nasze produkty klientom indywidualnym, na inwestycje i instalatorom. Zapraszamy do kontaktu: lechcentrum.pl  lub w sprawie wycen indywidualnych proszę dzwonić pod tel 605 580 079

Od 34 lat na rynku marka Cichewicz kotły c.o dostarcza urządzenia grzewcze w Europie i w Polsce. Na Mazurach od lat  posiadamy setki kotłowni referencyjnych, które zasilają instalacje c.o domów jednorodzinnych, fabryk, hoteli i agroturystyki. Są to różne rodzaje kotłowni: piece co na drewno, automatyczne kotły co na pellet, kotłownie kontenerowe na olej opałowy i pellet, piece przemysłowe do ogrzewania hal produkcyjnych i stolarskich. Referencji jest wiele nie tylko sam Olsztyn ale i okolice i całe Mazury:  Szczytno, Rozogi, Krutynia, Mrągowo, Mikołajki, Giżycko, Olecko, Ełk, Bartoszyce, Ostróda, Olsztynek to tylko niektóre z nich.

Certyfikowane kotły na dotację Czyste Powietrze w Olsztynie i na Mazurach

Naszym klientom oferujemy zakup certyfikowanych pieców co na raty lub w systemie dotacji np.: Czyste Powietrze. Wszystkie oferowane kotły centralnego ogrzewania są certyfikowane na normę Ecodesign, posiadają stosowne etykiety energetyczne i klasę AA+ a także spełniają wymogi 5 klasy emisji spalin. Dopłaty do urządzeń energii odnawialnej OZE – są nie tylko na montaż i zakup pomp ciepła, kotłów na biomasę, pieców gazowych, kotłów c.o na pellet ale też w programie Mój Prąd na zakup zestawów fotowoltaicznych.

Na Mazurach z racji długiego sezonu grzewczego, przerw w dostawach energii  niezależność energetyczna jest bardzo ważna, dlatego popularne są mieszane systemy kotłowni hybrydowych – dwa lub trzy niezależne urządzenia grzewcze. Podobne kotłownie biwalentne są od lat stosowane w Niemczech i Austrii. Nasza firma wprowadziła kotły co typ kombi – kombinowane na dwa paliwa np.:  na drewno i pellet model Sigma dual lub na zrębki, pellet i brykiet model Biowarmer. Takie kotły c.o wielopaliwowe produkujemy od lat i nasza firma się w nich specjalizuje.

Piece i kotłownie przemysłowe zaś mogą być wolnostojące lub w zabudowie kontenerowej mobilne. Takie kotłownie można wówczas wynająć krótko i długookresowo bez konieczności ponoszenia inwestycji w budowę własnej kotłowni. Oferujemy wiele systemów grzewczych dla przemysłu. Szczególnie interesujące są piece na odpady czyli termiczna utylizacja odpadów. Dla tartaków, stolarni i fabryk mebli to najtańszy sposób ogrzewania, bo możemy wprost spalać odpady drewnopochodne. Nowością jest kogeneracja z biomasy.

 Kotły c.o, palniki na pellet, piece na drewno, kotły na zrębki, piece 5 klasy oferuje firma Tanieogrzewanie.pl 

Oferujemy bezpłatny obmiar, doradztwo techniczne a potem montaż w atrakcyjnych cenach. Oferujemy tez serwis kotłów Cichewicz gwarancyjny i pogwarancyjny. Możliwy jest też zakup na raty lub w programie czyste powietrze. 

 Tel 606 694 669

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij