z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły i piece c.o 5 klasy Toruń Ada Lubicz

Dystrybutor ADA w Lubicz Górny oferuje kotły i piece Cichewicz 5 klasy emisji na większość paliw w tym:ekogroszek,pellet,drewno czy zrębki.Drewno i zrębki to obecnie najtańsze paliwo do pieców dostępne a przy tym ekologiczne.Niskoemisyjne kotły Cichewicz można nabyć w Toruniu w programie czyste powietrze lub z dofinansowaniem.

Oferujemy na terenie Torunia i ościennych gmin np: Lipno, Sierpc itp bezpłatny obmiar i doradztwo, montaż a takze wykonanie kotłowni pod klucz.

Ekologiczne kotły c o, piece c o , kominki w mieście Toruń i okolice – gdzie kupić ?

Aktualne w Polsce narzucają stosowanie ekologicznych niskoemisyjnych urządzeń grzewczych. Aby otrzymać dotację w programie Czyste Powietrze, musimy zmienić nasz system grzewczy na ekologiczny np.: piec z podajnikem na pellet lub  pompa ciepła czy zestaw fotowoltaiczny. Kotły c o i piece c o produkowane przez naszą spółkę,  spełniają wymogi 5 klasy emisji i ekoprojektu, przez co można je nabyć z dofinansowaniem. Pomożemy w ich montażu i serwisowaniu bo oferujemy usługi taniego montażu oraz serwisu fabrycznego palników i pieców na pellet. Dla klientów szukających taniego źródła ciepła w późniejszym użytkowaniu, polecamy pompy ciepła i zestawy fotowoltaiczne. Po zainstalowaniu  modułów fotowoltaicznych solarnych mamy darmową energię ze słońca i możemy kompensować sobie rachunki za prąd np.: z pompy ciepła. Do grzania małych kubatur: niewielkich pomieszczeń, warsztatów, mieszkań czy małych domów polecamy kominki na pellet lub termokominki z płaszczem wodnym, które mogą zasilać instalacje c.o grzejnikowe lub ogrzewania podłogowego. Mogą być to biokominki, wkłady na drewno czy automatyczne wersje peletowe .

Kotłownie nie tylko domów jednorodzinnych ale do przemysłu i ogrzewania hal.

Producent ekologicznych pieców c.o -  Cichewicz kotły c.o  od ponad 30 lat oferuje systemy grzewcze, kotłownie do domów jednorodzinnych a także do zastosowań komercyjnych np.: do ogrzewania hal i magazynów, technologii, suszenia itp. . Ogrzewanie przemysłowe to też kotłownie kontenerowe, kontenerowe pompy ciepła a także nagrzewnice powietrzne. Obiekty przemysłowe, szkoły, firmy, magazyny, hotele można tanio ogrzewać nie tylko za pomocą pomp ciepła przemysłowych ale też kotłowni na biomasę, wykorzystujących lokalne źródła energii odnawialnej.  Najtańsze ogrzewanie biomasą to wykorzystanie zrębki drzewnej i trocin, które można pozyskać we własnym zakresie lub odkupić jako odpad czyli po znacznie niższej cenie niż pellet.

Piece na odpady z certyfikatem

Nasza firma oferuje też kotły c.o przemysłowe na odpady poprodukcyjne np.: płyty wiórowe, mdf, osb itp. Taki piec posiada specjalną komorę dopalania w temperaturze powyżej 850 stopni C i może bezpiecznie spalać odpady drewnopochodne oraz pochodzenia biomasowego.

 

Usługa modernizacji pieca, ulepszenie pieca c.o zamiast wymiany na nowy ?

Nasza firma oferuje też kompleksowe usługi modernizacji kotłowni na nowe, ekologiczne i energooszczędne. Możemy przebudować istniejący kocioł c.o z zasypem ręcznym na węgiel lub ekogroszek na nowoczesny, automatyczny z podajnikiem. Wiele pieców możemy ulepszyć czyli zmodernizować  np.: zainstalować do każdego pieca palnik na pellet lub układ podawania ekogroszku i retorty. Do kotłów przemysłowych oferujemy przedpaleniska i komory dopalania oraz kompletne systemy filtracji spalin.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij