z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły i piece CO Białystok - P.H.U. MARS - dystrybutor Cichewicz

Firma MARS w Białymstoku ul. Pusta 4 jest dystrybutorem certyfikowanych ekologicznych kotłów i pieców co firmy Cichewicz. Kontakt emailowy e-mail mars-szym@tlen.pl lub na infolinię tel 605 580 079.

Dotacja Czyste Powietrze obniża koszt zakupu urządzenia

Każdy kocioł na paliwo stałe centralnego ogrzewania firmy Cichewicz oferowany w zakupie z dotacją Czyste Powietrze. Spełnia on bowiem wymogi ekoprojektu niezależnie czy mówimy o piecu Sigma na drewno,  Sigma dual na drewno i pellet, Biowarmer na zrębki i trociny, czy Compact na pellet lub Ecowarmer na ekogroszek.

Kotły co ekologiczne

Oferowane kotły są całkowicie ekologiczne, mają niską emisję spalin potwierdzoną ceryfikatem ecodesign i można otrzymać też wyższą dotację na na kotły na pellet o podwyższonym standardzie czyli o zmniejszonej emisji pyłów PM.

Białystok i okolice – nawet do 100 km

Obsługujemy budowy i inwestycje w promieniu nawet 100 km od Białegostoku np.: miasta jak Kolno, Narew, Supraśl, Czarna Białostocka, Sokółka, Hajnówka, Zambrów, Augustów itp. Firma świadczy usługi takie jak: fachowy montaż kotłów c.o, doradztwo techniczne i projektowanie.

Kotły co i piece firmy Cichewicz produkowane od 30 lat zyskały olbrzymia popularność na Podlasiu przez wiele lat. Dostarczaliśmy model kotła Logica funke dla marki Buderus i tysiące tych kotłów pracują wciąż w okolicach Białegostoku.

Nasza lista referencyjna na Podlasiu jest naprawdę długa, posiadamy setki zainstalowanych od lat kotłow na zgazowanie drewna, pellet ale też także na zrębki i trociny. Mnóstwo kotłowni z naszym kotłem na biomasę rozdrobnioną – Biowarmer znajduje się w okolicach Białegostoku i zasilają fabryki, stolarnie, zakłady meblarskie oraz hotele.

Oferujemy bezpłatny obmiar, doradztwo techniczne a potem montaż w atrakcyjnych cenach. Oferujemy tez serwis kotłów Cichewicz gwarancyjny i pogwarancyjny. Możliwy jest też zakup na raty lub w programie czyste powietrze.  

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij