z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły i piece CO Chojnice - ELAR - dystrybutor Cichewicz

Hurtownia instalacyjna Elar w Chojnicach jest dystrybutorem certyfikowanych ekologicznych kotłów i pieców co firmy Cichewicz. Kontakt emailowy e-mail chojnice@elar.com.pl  lub na infolinię tel 605 580 079.

Dotacja Czyste Powietrze to zwrot nawet 9000 zł za zakup naszego kotła

Każdy kocioł na paliwo stałe centralnego ogrzewania firmy Cichewicz można kupić z dopłatą w programie Stop Smog Czyste Powietrze. Spełniają one bowiem wymogi ekoprojektu niezależnie czy mówimy o piecu Sigma na drewno,  Sigma dual na drewno i pellet, Biowarmer na zrębki i trociny, czy Compact na pellet lub Ecowarmer na ekogroszek. Kotły grzewcze na pellet są doskonałą alternatywą dla pomp ciepła lub mogą pracować jako dodatkowe źródło ciepła wspomagające pracę pompy ciepła przy dużych mrozach.

Kotły co Cichewicz są ekologiczne i ekonomiczne

Oferowane kotły są całkowicie ekologiczne, mają niską emisję spalin potwierdzoną ceryfikatem ecodesign a dodatkowo spalają mało paliwa i są ekonomiczne w eksploatacji.

Instalacja i montaż pieca w okolicach Chojnic

Obsługujemy budowy i inwestycje w promieniu nawet 50 km a firma Elar świadczy też usługi takie jak: fachowy montaż kotłów c.o, doradztwo techniczne i projektowanie.

Stolarnie, zakłady meblarskie mogą się ogrzewać praktycznie za darmo, wykorzystując własne paliwo. Może być to brykietowana lub peletyzowana trocina, lub też luzem z domieszką innych produktów ubocznych z produkcji stolarskiej np.: wiór, pyłów czy zrzynów lub klocków. Nasza firma oferuje specjalistyczne kotły przemysłowe do spalania odpadów drewnopochodnych, płyt a także zrębki drzewnej i trocin. Zrębka drzewna i trociny mogą być kalibrowane lub nie, o różnym poziomie wilgotności: suche lub mokre.

Posiadamy szereg kotłowni referencyjnych na północy Polski z działającymi kotłami nawet od 15 lat. Dodatkowo posiadamy sieć własnego serwisu i dojeżdżających inżynierów do klienta celem optymalizacji kosztów ogrzewania, modernizacji kotłowni czy zmiany palnika lub magazynu paliwa tj biomasy.  

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij