z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły i piece CO Grójec - Proterm - dystrybutor Cichewicz

W Grójcu dystrybutor firmy Cichewicz kotły co to firma Proterm. Oferuje ona nie tylko sprzedaż kotłów co na paliwa stałe i biomasę naszej produkcji ale prowadzi usługi takie jak: doradztwo i montaż. Infolinia handlowa tel 605 580 079

Kotły co produkowane przez firmę Cichewicz to sprawdzone systemy grzewcze do domów jednorodzinnych jak i firm. Spełniają one 5 klasę emisji i ekoprojekt co umożliwia uzyskania dofinansowania w programie dotacji Czyste Powietrze.

Ekologiczne kotły c.o Cichewicz mogą być z podajnikiem jak i zasypem ręcznym.

Ekologiczne kotły c.o Cichewicz mogą być z podajnikiem jak i zasypem ręcznym w zakresie mocy od 10 kW do nawet 2 MW. Oferowane są innowacyjne kotły co do domów jednorodzinnych oraz dedykowane przemysłowe dla:

- rolników np.: piece na słomę

- sadowników np. kotły na zrębki gałęziowe i trociny

- stolarzy np.: kotły z podajnikiem do spalania trocin i wiórów

- tartaków – kotły do spalania zrębki tartacznej i przemysłowej

- zakładów meblarskich – piece do utylizacji odpadów z płyt drewnopodobnych

- szklarni – kotły na drewno lub retortowe na eko groszek

Skuteczne i wydajne systemy ogrzewania biomasą

Nasze kotły co umożliwiają  stosowanie skutecznych i wydajnych systemów ogrzewania biomasą rolniczą i leśną. Obecnie zrębki czy trociny z odpadów sadowniczych np.: gałęzi, suchych zdrewniałych pędów roślin czy innych suchych zielonych odpadów. Dlatego jest to najtańsze grzanie szklarni i to ekologiczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się kotły na słomę – słoma to paliwo w pełni odnawialne – mamy co roku odnawiane jej zasoby. Dlatego piece na słomę to też tanie ogrzewanie. Innym tanim sposobem grzania są odpady biomasy drzewnej np.: troty, ściny, pyły, zrębki z płyt itp. Do ich spalania muszą być wykorzystane specjalistyczne piece co z podajnikami i palnikami.

Dla rolnika tanie grzanie może być też z własnych zasobów energetycznych np.: uprawiając rośliny energetyczne jak miskant, ślazowiec można mieć darmowy opał co sezon grzewczy. Wystarczy je rozdrobnić na zrębki i spalić w naszych kotłach z podajkiem.

Nasze kotły można kupić i zainstalować nie tylko w systemie dotacji czyste powietrze, ale też w leasingu i na raty. Klientom biznesowym oferujemy usługi wynajmu kotłowni mobilnych i kontenerowych – dlatego nie trzeba kupować kotłowni – można ją wynająć u nas !

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij