z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły i piece CO Kraków - Hydro System - dystrybutor Cichewicz

Kotły co , piece c o , termokominki – wymiana na ekologiczne w Krakowie, gdzie kupić?

Nasza firma oferuje szeroki zakres produktów z zakresu techniki grzewczej w tym kotły co, piece c o , termokominki, których zakup jest dofinansowany na całej Małopolsce. Program – wymień piec węglowy na ekologiczny w samym Krakowie prowadzony jest już od dawna, w ramach walki z lokalnymi emitorami spalin i smogu. Nasza firma dostarcza i instaluje tylko ekologiczne systemy grzewcze w tym kotły c.o z podajnikiem, piece na pellet, kominki z płaszczem wodnym na pelety, pompy ciepła, piece gazowe kondensacyjne, zestawy solarne i fotowoltaiczne. Marka Cichewicz od 34 lat kojarzona jest solidnością i ekologią, posiadamy szeroką listę referencyjną setek kotłowni na Małopolsce i okolicach. Poza piecami i kotłami c.o oferujemy też tani montaż, instalacje c.o, akcesoria np.: zbiorniki akumulacyne itp. Nasze kotłownie na biomasę pracują od kilkunastu lat w wielu prestiżowych lokalizacjach. Nasza firma obsługuje przede wszystkim kotły przemysłowe na biomasę dedykowane dla stolarni, zakładów meblarskich, hoteli, szkół, pensjonatów, fabryk i magazynów.

Ekologiczne systemy grzewcze do każdego budynku

Nasze ekologiczne systemy grzewcze dostarczymy do każdego rodzaju budynku: czy będzie to dom jednorodzinny czy kamienica lub budynek przemysłowy. Zakres mocy oferowanych urządzeń grzewczych zaczyna się od 6 kW a kończy na 5 MW. Oferowane piece i kotły c.o mogą spalać każdy rodzaj paliwa: pellet, biomasę, trociny, zrębki, słomę, drewno, gaz czy olej opałowy. Dostarczane kotłownie mogą być instalowane stacjonarnie w budynku ale też wynajmowane jako mobilne kotłownie kontenerowe. Oferujemy liczne systemy ogrzewania mobilnego i awaryjnego. Kotły c.o automatyczne na pellet, piece na zrębki itp. można u nas zakupić z dopłatą na ich wymianę w ramach lokalnych programów dofinansowania jak i rządowego projektu Czyste Powietrze. Wszystkie piece na biomasę i paliwa stałe są certyfikowane i posiadają 5 klasę emisyjności oraz certyfikat ekoprojektu.

Ogrzewanie biomasą jest najtańszym systemem grzewczym

Ogrzewanie biomasą jest obecnie najtańszym systemem grzania, biomasa jest powszechnie dostępna a szczególnie w Małopolsce. Kotłownie na biomasę idealnie uzupełniają się z systemami fotowoltaiki, gdzie mamy darmową energię ze słońca. Takie kotły kombinowane i kotłownie hybrydowe są obecnie bardzo popularne, dają pełną niezależność energetyczną naszym klientom. Dla zakładów przemysłowych oferujemy linie termicznego przekształcania odpadów – przemysłowe piece na odpady poprodukcyjne – źródło darmowej energii cieplnej dla każdej fabryki i zakładu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij