z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Kotły i piece CO Stężyca - ZDROJEWSCY - dystrybutor Cichewicz

Gdzie kupić ekologiczny certyfikowany piec co w Stężycy ?

Producent ekologicznych kotłów c.o Cichewicz od kilkunastu lat sprzedaje i instaluje swoje piece co na Kaszubach. Stężyca, Kościerzyna, Bytów, Luzino, Lębork, Sierakowice, Żukowo to tylko niektóre miejscowości w których pracują setki naszych kotłowni. Nasza firma prawie 8 lat dostarczała piece na paliwo stałe pod marką Buderus, które były sprzedawane i montowane w w/w miejscowościach. Nowe przepisy wymagają certyfikowanych pieców 5 klasy emisji i ekoprojekt, a te mamy w ofercie w korzystnych cenach. Są to kotły centralnego ogrzewania oraz nadmuchowe piece na każdy rodzaj paliwa: pellet, brykiet, zrębki, trociny, węgiel ekogroszek o mocy już od 8 kW.

Cena pieca na pellet jest dla wielu klientów ważna

Obiegowe opinie o tym, że ceny pieców na pellet są wysokie nie znajduje pokrycia w ofercie naszej firmy. Posiadamy piece na pellet w rozsądnych cenach, solidne, cieszące się dobrą opinią klientów i instalatorów. Posiadają palniki peletowe samoczyszczące z mechanicznym odżużlaniem. Należy też pamiętać, że im wyższa cena pieca na pellet, tym więcej systemów automatyzacji jego pracy – podnosi to komfort obsługi i podwyższa wydajność i sprawność urządzenia. Kocioł centralnego ogrzewania nie musi być zaprojektowany na jedno paliwo. Pokazują to niektóre modele naszych urządzeń: Sigma dual – kocioł kombi na pellet i drewno kawałkowe, Biowarmer – kocioł z podajnikiem na brykiet, pellet i zrębki drzewne. Jesteśmy uznanym producentem kotłów c.o zgazowujących drewno Sigma, sprzedawanych od 10 lat na rynku w Polsce i Europie. Dla klientów przemysłowych posiadamy serię kotłów c.o Biowarmer, o mocach od 50 kW do 2 MW. Możemy pod klucz zaprojektować kotłownię na biomasę z wieloma systemami jej automatyzacji: magazyn ruchoma podłoga, wybieraki sprężynowe biomasy, automatyka z monitoringiem pracy pieca, system sondy lambda i czujnika podciśnienia komory spalania, multicyklon z filtrem workowym to tylko niektóre z pozycji wyposażenia dodatkowego. Oferujemy też modernizację istniejących kotłowni np.: węglowej na pelletową . Możemy zamontować palnik w większości piecach dostępnych na rynku i zmienić piec węglowy na ekologiczny na pellet. Pracuje on automatycznie i znacząco ogranicza się jego emisja spalin. Nasza firma dostarcza od lat kotłownie stacjonarne i wolnostojące oraz mobilne. Kotłownie kontenerowe mobilne oferujemy na gaz, olej, pellet i zrębki drzewne. Możemy dostarczyć też pompy ciepła w zabudowie kontenerowej a także linie do termicznej utylizacji odpadów w wersji mobilnej. Takie mobilne piece na odpady drewnopodobne, stolarskie, tartaczne mają szereg innowacyjnych systemów w tym komorę dopalania w wysokich temperaturach.

Zdrojewscy sp. z o.o. sp.k.
ul. Rzemieślnicza 4,
83-322 Stężyca

tel. kom.: 602 623 919
mail: marketing@zdrojewscy.pl

www: www.zdrojewscy.pl

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij