z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook
Mobilne kotłownie awaryjne
24.11.2018

Mobilne kotłownie awaryjne

Jeśli mamy obiekt przeznaczony do ogrzewania, który nie ma kotłowni, lub ma ją w budowie lub przebudowie, łatwo możemy dostawić źródło ciepła na przyczepie awaryjnej - jako mobilną kotłownię.

Potrzebna zastępcza kotłownia na czas remontu lub doprowadzenia przyłącza ?

Nasze kotłownie awaryjne są rozwiązaniem dla budynków remontowanych lub w budowie / przebudowie np:

- hoteli

- szkół

- przedszkoli

- zakładów

- szklarni

- fabryk

- osiedli

- bloków lub kamienic.

Ogrzewanie awaryjne można u nas wynająć krótko - długookresowo, leasingować, dzierżawić lub kupić.

Wynajem przyczepy jest znacznie bardziej korzystny dla najmu krótkookresowego tj 3-4 miesięcznego np: na okres zimy, gdyż znacząco niższe są koszty podstawienia urządzenia. Podstawienie w takim przypadku jest bezpłatne gdzie w przypadku kotłowni kontenerowych to koszt podstawienia, posadowienia, odbioru czyli nawet 10 tys zł !

Mobilna kotłownia na przyczepie to też oszczędność czasu, nie trzeba zgłaszać pozwolenia na jej budowę, jest mobilna, nie trwale związana z gruntem co powoduje, że możemy ją postawić praktycznie wszędzie. Wynajem kotłowni kontenerowych lub na przyczepie może być krótko lub długookresowy w zależności od potrzeb klienta. Może być tez rozliczany w systemie dobowym - cena / doba. Wówczas naliczane są dodatkowe koszty za podstawienie.

Wyposażenie kotłowni mobilnej jest standardowo wykonane z:

- pieca

- palnika

- zbiornika na olej

- obiegu grzewczego kotła z pompą, zabezpieczeniem i wymiennikiem płytowym

Inwestor powinien zapewnić odbiór ciepła, czyli instalację z którą możemy podłączyć nasz system grzewczy awaryjny np: instalację grzejnikową lub nadmuchową. Powinna ona zawierać też pompę do cyrkulacji czynnika grzewczego po stronie ogrzewanego budynku.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij