z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook
Nowe biuro w Krakowe - ekspozycja ekologicznych kotłów c.o i punkt serwisowy
09.07.2021

Nowe biuro w Krakowe - ekspozycja ekologicznych kotłów c.o i punkt serwisowy

 Nasza firma zaprasza do nowego biura w Krakowie tuż przy autostradzie A4 ( węzeł Wieliczka ). Lokalizacja naszego biura umożliwia łatwy zasięg w kierunku Rzeszów a także Katowice.

Skuteczne ogrzewanie biomasą

Od 30 lat nasza firma jest uznanym producentem ekologicznych urządzeń grzewczych. Dostarczamy kotły co i piece co z podajnikiem oraz z zasypem ręcznym o mocy już od 10 kW. Nasze kotły co na biomasę i paliwa stałe umożliwiają skuteczne ogrzewanie domu, firmy, hali czy nawet fabryki.

Kotły co  5 klasy z certyfikatem ekoprojekt

Oferowane przez nasze biuro w Krakowie niskoemisyjne kotły co 5 klasy emisji posiadają certyfikat ekoprojekt co umożliwia uzyskanie dofinansowania na ich zakup i montaż w kwocie nawet do 9000 zł. Co ważne, jako jedni z niewielu na rynku posiadamy certyfikat na dotację Czyste Powietrze praktycznie na każdy rodzaj paliwa stałego: drewno, pellet, granulat, zrębki, brykiety czy węgiel.

Ciekawym rozwiązaniem są kotły co na drewno i pellet typ kombi -  Sigma dual. Są to jednostki trzykomorowe, z oddzielną komorą na palnik na pellet co umożliwia automatyczne przełączanie się z drewna na pellet. Kotły Sigma są certyfikowane, oferowane z dopłatą na ich zakup oraz montaż.

Poza ekspozycją ekologicznych kotłów co i kominków, nasze biuro posiada też części zamienne oraz mobilną jednostkę serwisową. Oferujemy też kotłownie mobilne kontenerowe, przyczepy grzewcze do wynajmu nie tylko na terenie Krakowa, ale też Podkarpacia i  Śląska np.: Katowice, Rzeszów, Dębica, Tarnów, Krosno, Nowy Targ czy Nowy Sącz.  W ofercie mobilnych pieców mamy też elektryczne kotły do wygrzewania posadzek pod instalacje podłogowe. Najem urządzeń możliwy jest krótko okresowo – do 30 dni lub długo okresowo w przypadku ogrzewania zastępczego lub awaryjnego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij