z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook
Wymiana pieców węglowych na biomasowe - nabory trwają
21.03.2019

Wymiana pieców węglowych na biomasowe - nabory trwają

„Rozwój sieci ciepłowniczej w Zakopanem poprzez inwestycje w podłączenie do sieci geotermalnej oraz wymianę starych kotłów na nowe instalacje urządzeń na paliwa gazowe i biomasę”, projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji – SPR"

oraz

„Wymiana starych pieców węglowych na nowe instalacje oparte o paliwa stałe w Zakopanem”, projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji (paliwa stałe) - SPR"

to programy w których można w Zakopanem uzyskać 8000 zl dofinansowania na zakup nowoczesnego kotła na pellet - demontując stary piec węglowy.

Nasza firma posiada w ofercie innowacyjne kotły na pellet - które zajmują mało miejsca i idealnie mieszczą się do małych kotłowni a takowych jest mnóstwo w domach o stylu tatrzańskim.

Są to np Hydro , który wyglądem przypomina lodówkę mimo że to piec na pelet. Także rekomendowany przez komitet AnytSmogowy kocioł compact pellet zajmuje nie dużo miejsca w domu.

Dodatkowo certyfikowane kotły c.o które mozna kupić w Zakopanem, Nowym Targu, Kościelisku, Limanowej i innych ościennych gminach to piece na drewno Sigma, czy na zrebki Biowarmer.

 

Zapraszamy, oferujemy tani montaż, bezpłatny obmiar i serwis fabryczny ! Nasi doradcy czekają na kontakt i są gotowi doradzić optymalny piec, tak aby koszty ogrzewania były jak najniższe.

 

Więcej na https://www.zakopane.pl/strefa-miejska/srodowisko/podstawowe-informacje-o-dotacji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij