z nami ogrzewanie to oszczędzanie

  • pl
  • en
  • ru
  • ua
  • de
  • fr
  • ro
  • hr
Facebook Twitter Facebook

Nagrzewnice powietrza mobilne i stacjonarne

Zastosowanie zarówno mobilnych, jak i stacjonarnych nagrzewnic powietrza to rozwiązanie wielu różnych problemów związanych z temperaturą w miejscu pracy. Stanowią one doskonałą alternatywę dla klasycznych systemów grzewczych, wykorzystujących wodę. Gdy istniejąca instalacja centralnego ogrzewania zostanie tymczasowo wyłączona np. z powodu planowanej konserwacji lub nieoczekiwanej awarii, wszelkie problemy z ciepłem rozwiążą mobilne nagrzewnice powietrza. Z kolei stacjonarne urządzenia mogą na wiele lat zapewnić użytkownikom komercyjnym tanie i ekologiczne ogrzewanie w miejscu pracy. Nasza firma oferuje najlepsze modele urządzeń grzewczych na pellet, drewno lub węgiel. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby małych przedsiębiorstw oraz dużych firm. Dostarczamy urządzenia wysokiej klasy, które służą niezawodnie przez bardzo długi czas.


Stacjonarne lub mobilne nagrzewnice powietrza – wszechstronne zastosowanie

​Dysponujemy modelami niezbędnymi do ogrzania dowolnego budynku, konstrukcji lub otoczenia. Niezależnie od tego, czy trzeba zapewnić optymalną temperaturę w warsztacie, szklarni, na hali produkcyjnej, w magazynie, przestrzeni handlowej, na placu budowy, czy w jakimkolwiek środowisku przemysłowym, dostarczymy nagrzewnice powietrza na pellet, drewno lub węgiel, które w pełni sprostają temu zadaniu. Podstawowe modele wyróżniają się mocą na poziomie 35 kW, dzięki czemu bez trudu można ogrzać nawet bardzo duże przestrzenie. W ofercie posiadamy również znacznie bardziej wydajne stacjonarne lub mobilne nagrzewnice powietrza, wyróżniające się mocą do 1 MW. Dostępne są urządzenia na kilka rodzajów paliwa, w tym: pellet, drewno oraz węgiel. Łatwo więc dopasować poszczególne modele do indywidualnych potrzeb.

Nagrzewnice powietrza na drewno lub inne paliwa – sposób użytkowania

Działanie urządzenia ogrzewającego powietrze jest bardzo proste. Energia cieplna jest w nim wytwarzana poprzez spalanie. Wymiana termiczna zachodzi w trakcie przemieszczania się strumienia powietrza przez powierzchnię wymiennika ciepła. Podmuch generowany jest przez wydajny wentylator. Komorę na pellet, drewno lub węgiel dzięki dużym drzwiczkom uzupełnia się w bardzo prosty sposób. Generowany strumień powietrza może trafiać bezpośrednio do pomieszczenia lub być rozprowadzany poprzez specjalne kanały i ogrzewać jednocześnie kilka wnętrz bądź jedną halę, ale równomiernie na całym jej obszarze. Kanały do rozprowadzania powietrza stosuje się zazwyczaj w przypadku najbardziej wydajnych stacjonarnych nagrzewnic. Temperatura powietrza może być regulowana w zależności od modelu od 80 do nawet 270 °C. Urządzenia te nie wymagają czasochłonnej konserwacji. Ich czyszczenie i obsługa jest bardzo prosta. Poradzą sobie z nią nawet użytkownicy, którzy nie mieli do tej pory do czynienia z takimi rozwiązaniami, jak nagrzewnice powietrza na węgiel lub inne paliwo.

Mobilne oraz stacjonarne nagrzewnice powietrza – najważniejsze zalety

Nagrzewnice powietrza na węgiel i inne paliwa charakteryzują się bardzo dużą wydajnością, więc świetnie sprawdzają się w miejscach, w których występują znaczne straty ciepła. To częste zjawisko w starych magazynach, nieocieplonych warsztatach czy halach produkcyjnych, w których nieustannie są otwierane drzwi zewnętrzne lub bramy. Nasze nagrzewnice są przede wszystkim wszechstronne – gotowe do efektywnego działania w każdych warunkach. Umożliwiają ekologiczne spalanie, które daje całkowicie czyste powietrze. Nie zakłócają również skupienia w miejscu pracy poprzez maksymalne wyciszenie wydajnego wentylatora. Zostały wykonane z bardzo solidnych materiałów, odpornych na korozję i zapewniających długotrwałe niezawodne działanie.

Stacjonarne lub mobilne nagrzewnice to także niższa cena montażu systemu grzewczego oraz jego użytkowania. Pomieszczenia zostają nagrzane o wiele szybciej, niż w przypadku rozwiązań, wykorzystujących wodę. Nie trzeba długo ich rozpalać – są gotowe do pracy niemal od razu. Niewątpliwym atutem jest również opcja użytkowania cyklicznego – nie musisz martwić się o utrzymanie instalacji w warunkach przeciwmrozowych. Jeśli potrzebne Ci wydajne oraz niezawodne nagrzewnice na pellet lub inne paliwa, zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Dobierzemy model, który efektywnie ogrzeje wybrany obiekt i będzie służył przez wiele lat.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij